Cześć! Nazywam się Magdalena Litwinowicz i tworzę wzory.

Od zawsze rysowałam i malowałam, dlatego zamienienie tego co lubię w pracę jest najlepszą rzeczą na świecie!
Wzory są dookoła nas, wystarczy się rozejrzeć i poobserwować. Uwaga, to wciąga! Jak się zacznie, to widzi się je naprawdę wszędzie. Ja tak mam i ciągle w głowie pojawia mi się myśl: "z tego byłby świetny wzór".
Moje projekty można wykorzystać na tkaninach, tapetach, kubkach, poduszkach i wielu innych rzeczach użytkowych i ozdobnych. Jeśli potrzebujesz wzoru na produkt, który wytwarzasz, to jesteś w dobrym miejscu.

Przez długi okres czasu zajmowałam się projektowaniem wnętrz i tworzeniem wizualizacji wnętrz. W pracy nad projektami zauważyłam, że wzory we wnętrzach to serce każdego projektu. Tapety, dywany, kafle, tkaniny… nawet mały wzorzysty akcent może zmienić oblicze wnętrza! Wtedy postanowiłam połączyć przyjemne z pożytecznym i zaczęłam tworzyć własne wzory.

Moim marzeniem stało się to, by zobaczyć dom, w którym poduszki na kanapach i zasłony będą zrobione z tkanin z zaprojektowanymi przeze mnie wzorami.

Teraz zarażam też pasją do rysowania moich synków – tworzymy razem mazakami, kredkami czy farbkami (przy pomocy pędzli lub palcami też się zdarzało). Regularnie kupuję rolkę z papierem do rysowania, ale ona zazwyczaj bardzo szybko się kończy… i wtedy używamy tony papieru do ksero. Coraz częściej w ramach oszczędności kartek, ja zasiadam do rysowania cyfrowego – na tablecie. Oni wtedy malują sami i kończy się to wielkim sprzątaniem, bo farby lądują na ścianach, krzesłach i… lodówce, ale wszyscy jesteśmy zadowoleni.